eten.com ‘a hoşgeldiniz

Girişimcilerin, girişimcilere ve girişimciler tarafından yapılmış platform

Sayın restorancı girişimcisi,

“Restorancılar eylemde” ile geçen yılın sonunda thuisbezorgd.nl’ in tekel konumuna karşı bir hücum başlattık. 2018’de % 13 ile gittikçe yükselen komisyon taleplere karşı net bir beyan.

Ortak girişim olarak, istişare ederek komisyonu düşürmeye ve eşitlik fıkrasını koşullardan çıkartmaya çalıştık. Maalesef thuisbezorgd’ un inatçı ve katı tutumundan dolayı sonuçsuz kaldı.

Biz pes etmeyeceğimizi bildirdik ve harekete geçtik, böylece yeni platform eten.com’ u geliştirdik.

 % 6 komisyon
 2000 meslektaşlar kayıt oldu bile
 Kendiniz karar verin
 Bedava kasa sistemi
 Kargocularınızı takip edin
✓ Sizin meslektaşlarınız tarafından geliştirilmiş
 Ortak Satın alma avantajı
 Ve daha fazlası

eten.com,da herkesin söz hakkı var

Eten.com mümkün olduğunca şeffaf yapılmıştır. Burda kayıtlı girişimciler bir üyelik ile ve bir idare pozisyonu ile işbirliğinde günlük idarede söz hakkına sahiptir. Bu konu hakkında Asil Restorancılık Hollanda (KHN) ile birkaç kez irtibata geçtik ve böylece kayıtlı girişimcilerin menfaatlerini güvenceye aldık.

eten.com düşük sabit komisyon garanti eder

İşbirliğinin amacı kayıtlı girişimcilerin menfaatlerini korumak ve thuisbezorgd gibi ticari bir kâr amacı yoktur. Komisyon %13 (ve gittikçe artmakta) değildir, fakat sadece %6 gibi sabit bir yüzdedir. Hizmet ücreti sabittir ve işbirliğinin oybirliği olmadan değiştirilemez. Ayrıca platformun geleceğide garanti altındadır, çünkü bu oybirliği olmadan üçüncü şahıslara verilemez.

eten.com aracılığı ile en iyi ortak avantaja erişim

Platform sabit düşük komisyona karşılık online teslimat hizmetlerinin yanı sıra, girişimcilere beraber satın almanın avantajlarını sunacaktır. Şimdi kayıt olun ve platform ve isbirliğimize üye olun. Ne kadar çok girişimci katılırsa o kadar güçlü başlarız ve thuisbezorgd’ un haksızlığına karşı geliriz ve bir o kadarda güçlü ve kuvvetli bir işbirliği olarak daha fazla avantaj gerçekleştirebiliriz.

eten.com ile birlike bir üçüncü dünya çocuğuna destek

Sizinle birlikte bir fark yapabileceğimize inanıyoruz. Eten.com bilinçli olarak modern tüketicinin iyi bir hissi olacağı, ayırt edici bir teklifi seçmektedir.
Bizim platformumuz tüketiciye kendisine yemekten hariç, ayrıca bir üçüncü dünya çocuğuna küçük ekstra bir bağış ile destek olma imkânını sunmakta.
Onun yanı sıra işbirliğinin gelirlerinin bir kısmı bu projeye faydalı olacaktır.

Kayıt olun ve işbirliğinin gücünü & avantajını paylayışın!!