eten.com ‘a hoşgeldiniz
Girişimcilerin, girişimcilere ve girişimciler tarafından yapılmış platform

Sayın restorancı girişimcisi,

“Restorancılar eylemde” ile geçen yılın sonunda thuisbezorgd.nl’ in tekel konumuna karşı bir hücum başlattık. 2018’de % 13 ile gittikçe yükselen komisyon taleplere karşı net bir beyan.
Ortak girişim olarak, istişare ederek komisyonu düşürmeye ve eşitlik fıkrasını koşullardan çıkartmaya çalıştık. Maalesef thuisbezorgd’ un inatçı ve katı tutumundan dolayı sonuçsuz kaldı. Biz pes etmeyeceğimizi bildirdik ve harekete geçtik, böylece yeni platform eten.com’ u geliştirdik.

% 6 komisyon
1200 meslektaşlar kayıt oldu bile
Kendiniz karar verin
Bedava kasa sistemi
Kargocularınızı takip edin
Sizin meslektaşlarınız tarafından geliştirilmiş
Ortak Satın alma avantajı
Ve daha fazlası

Eten.com mümkün olduğunca şeffaf yapılmıştır. Burda kayıtlı girişimciler bir üyelik ile ve bir idare pozisyonu ile işbirliğinde günlük idarede söz hakkına sahiptir. Bu konu hakkında Asil Restorancılık Hollanda (KHN) ile birkaç kez irtibata geçtik ve böylece kayıtlı girişimcilerin menfaatlerini güvenceye aldık.

İşbirliğinin amacı kayıtlı girişimcilerin menfaatlerini korumak ve thuisbezorgd gibi ticari bir kâr amacı yoktur.
Komisyon %13 (ve gittikçe artmakta) değildir, fakat sadece %6 gibi sabit bir yüzdedir. Hizmet ücreti sabittir ve işbirliğinin oybirliği olmadan değiştirilemez. Ayrıca platformun geleceğide garanti altındadır, çünkü bu oybirliği olmadan üçüncü şahıslara verilemez.

Platform sabit düşük komisyona karşılık online teslimat hizmetlerinin yanı sıra, girişimcilere beraber satın almanın avantajlarını sunacaktır. Şimdi kayıt olun ve platform ve isbirliğimize üye olun. Ne kadar çok girişimci katılırsa o kadar güçlü başlarız ve thuisbezorgd’ un haksızlığına karşı geliriz ve bir o kadarda güçlü ve kuvvetli bir işbirliği olarak daha fazla avantaj gerçekleştirebiliriz.

Sizinle birlikte bir fark yapabileceğimize inanıyoruz. Eten.com bilinçli olarak modern tüketicinin iyi bir hissi olacağı, ayırt edici bir teklifi seçmektedir.
Bizim platformumuz tüketiciye kendisine yemekten hariç, ayrıca bir üçüncü dünya çocuğuna küçük ekstra bir bağış ile destek olma imkânını sunmakta.
Onun yanı sıra işbirliğinin gelirlerinin bir kısmı bu projeye faydalı olacaktır.

Kayıt olun ve işbirliğinin gücünü & avantajını paylayışın!!

Bizim girişimi desteklemek ve bu arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla paylaşın!